Vítejte v pivovaru Sachsenberg

Představujeme Vám nabídku našich piv, reprezentujeme prakticky všechny styly i typy piv, které se v současné době vyrábějí na trhu. Jsme malý regionální pivovar. V naší nabídce najdete piva nepasterizovaná a nefiltrovaná jen z přírodních surovin bez chemických přísad. Vaříme a experimentujeme ve stálé nabídce najdete pivo pšeničné, ochucené, a speciály. Zveme Vás k ochutnání naši kolekce. 

Jaroslav Raszyk Sachsenberg - tvůrce myšlenky

Piva výhradně vařená z prvotřídních surovin, nefiltrovaná a nepasterizovaná


Historie projektu

Zůstaváme věrni tradičnímu způsobu vaření piva. Vyrábíme Originály, tak jako se vařily před staletím. Piva se vaří v měděné varně, podle zásad středověkého bavorského pivovarnictví, jen z prvotřídních a přírodních surovin, bez urychlovačů, konzervačních a umělých barviv. Jsou to 100% přírodní produkty a blahodárně působící na organismus. Opiráme se o Tradice, pečujeme o kvalitu a chuť výrobků.


Naši uživatelé

Zdravím všechny milovníky dobrého živého piva, děkujeme za Vaši důvěru a podporu, zveme vás k ochutnání nápojů o nejvyšších kvalitách, které bylo možné ochutnat před 100 Lety. Skuteční pivomilové se rozplývají nad různorodostí naší nabídky. Tím že chceme uspokojit nároky našich klientů Pivovar Sachsenberg rozšiřuje svoji nabídku stále o nové produkty.